ANTALYA
KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLARIMIZDA KARNE HEYECANI
![OKULLARIMIZDA KARNE HEYECANI](/meb_iys_dosyalar/2018_06/08161259_IMG-20180608-WA0034.jpg)
Yaz tatili dolayısıyla Tekirova Halit Narin İlkokul/Ortaokulun´nda gerçekleştirilen ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veli KAYA ile Şube Müdürümüz Derviş TATAR , öğrencilere karnelerini vererek yaşanan karne heyecanına ortak oldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli KAYA ve Şube Müdürü Derviş TATAR öğrencilere seslenerek, iyi tatil dileklerini iletti.