ANTALYA
KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Programı İlçe Faaliyetimiz (YÖGEP)
![Yönetici Gelişim Programı İlçe Faaliyetimiz (YÖGEP)](/meb_iys_dosyalar/2019_11/19160552_foto_2.jpg)
İlçemizdeki imam hatip lisesi ve imam hatip ortaokullarında görev yapan idareciler(müdür ve müdür yardımcıları) Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) kapsamında ekim ayı etkinliğinin gerçekleştirilmesi için 14/11/2019 Perşembe saat 16:00'da Kemer Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya geldi. Toplantıda:Okul Yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkin ve verimli kullanımı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü internet sitelerinin (MEBDES,dinogretimi.gov.tr, dinogretimiokullar.meb.gov.tr,
dogm.meb.gov.tr) incelemesi; eğitimin niteliğini geliştirmede Kalite Takip Sisteminin yeri, önemi ve değerlendirilmesi yapılmıştır.