ANTALYA
KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP)
![DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP)](/meb_iys_dosyalar/2019_12/23144019_aralYk.jpg)
İlçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı(DÖGEP) kapsamında Aralık ayı etkinliği için 18/12/2019 Çarşamba günü saat 15:30'da Kemer Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya gelmiştir. Toplantıda; Kur'an öğretiminde verimlilik, Kur'an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri üzerine okumalar ve müzakereler yapılmıştır. Bu bağlamda Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ tarafından hazırlanan "Kur'an-ı Kerim'i Nasıl Öğretelim" adlı çalışması incelenmiştir. |