ANTALYA KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF TEKDEMİR'İN '10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ' MESAJI

      
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF TEKDEMİR'İN '10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ' MESAJI

 Hayatını, vatanın ve milletin selametine adayan Gazi,  sayısız cephede kurmaylık dehasını ispatlarken aynı zamanda istikbalin büyük ve muktedir Türkiye'si için gelecek kuşaklara ilham veren reform ve kararlara imza atmıştır. Çağının çok ötesindeki düşünceleri, modern Türkiye'nin kurulmasında kılavuzluk etmiştir.

 

     Mustafa Kemal Atatürk, ordusunun başında yılmaz bir komutan, ülkesi için en doğrusunu yapmayı kendisine şiar edinmiş devlet adamı, Türk milletinin gönül hanesindeki kıymeti hiçbir zaman değişmeyecek bir lider olarak tarihimizdeki yerini koruyacaktır. En büyük eseri olarak gördüğü Türkiye Cumhuriyeti, onun fikir ve idealleri doğrultusunda muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefine güçlü adımlarla ilerlemektedir.

 

     Bu duygu ve düşüncelerle yaşamı boyunca milleti için mücadele etmiş, milletimiz için umudun, özgüvenin ve kararlığının simgesi olmuş Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ü sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum.

09-03-2020

Arslanbucak Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No9 Kemer/ANTALYA 07980 - 0 242 814 34 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.