ANTALYA KEMER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TEKDEMİR'in Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TEKDEMİR'in Göreve Başlama Mesajı;
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf TEKDEMİR'in Göreve Başlama Mesajı

Saygıdeğer Kemer'li hemşerilerim.

 

02.03.2020 tarihi itibariyle Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum.

 

Öncelikle, Ülkemizin bugünü ve geleceği için Suriye İdlibbölgesinde büyük bir mücadele veren ve bu uğurda şehit düşen kahraman askerlerimizi rahmet ve minnetle anıyor,  ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

 

İlimizin Turizm kenti olan Kemer ilçemizde, eğitim çalışmalarının sorumluluğunu üstlenmenin verdiği heyecanı ve onuru yaşıyor, şahsımı bu göreve layık gören Sayın Valimize ve İl Milli Eğitim Müdürümüze şükranlarımı arz ediyorum.

 

Teknolojinin ve bilginin hızla geliştiği küresel bilgi toplumunda eğitimsel değişim, yeni döneme uyum sağlayabilen öğrencilerin yetiştirilmesini gerekli kılmaktadır. Bilgi toplumunda eğitim etkinliklerinin gerçekleştirildiği yer olan okullardan, yeniliklere açık, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, problem çözebilen, geleceği plânlayan ve nitelikli bireyleri yetiştirmesi beklenmektedir. Bu beklenti içinde okullarımız, sürekli yeniliğe açık, bilginin üretildiği, kullanıldığı ve geliştirildiği, ekip çalışması ile insanın kendine güven sağladığı, günün her saatinde kullanıma açık, toplumun yeni bilgi ihtiyaçlarının karşılandığı, öğrencide özgün ve yaratıcı düşünceyi geliştirmeyi amaçlayan, çok fonksiyonlu bir yapıda olmak zorundadır.

Kemer eğitim çalışanları olarak bizlere düşen görev, tüm paydaşlarla birlikte aktif olarak bu sürece katkı sunmak ve ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin eğitim hedeflerine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmaktır.

Bizden önce Kemer eğitimi için mesai harcayan çok değerli eğitim çalışanlarına teşekkür ediyor, eğitim adına yapılacak faaliyetler ve çalışmalara tüm Kemer halkımızı katkı sunmaya davet ediyorum. Rabbim ilçemize hayırlı hizmetler yapmayı bize nasip etsin inşallah.

 

 

                                                                                                                                                                           Yusuf TEKDEMİR

                                                                                                                                                                      Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 09-03-2020

Arslanbucak Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No9 Kemer/ANTALYA 07980 - 0 242 814 34 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.